قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اردوهای جهادی / اردوی اول: شهرستان مسجدسلیمان/استان خوزستان

اردوی اول: شهرستان مسجدسلیمان/استان خوزستان

اجرائی گروه ملی سلامت ایقان روستاهای هدف اردوی اول در بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان مورخ ۲۰الی۲۵اسفند۱۳۹۶

به گزارش برادر ارجمند و مجاهد جناب آقای حاج مهدی طالبی دبیر اجرائی گروه ملی سلامت ایقان روستاهای هدف اردوی اول در بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان مورخ ۲۰الی۲۵اسفند۱۳۹۶ ازجمله :

تقی آباد، هفت شهیدان، قاسم آباد، بردسوراخ، جریک، گاوداران، نرگسی، تاچگر، کوثره، پاگچی، سه بردون، سرکمپ وبرخی نقاط عشایری و روستاهای که تعداد خانوار کمتری داشتند می توان اشاره کرد.

فعالیت های در زمینه آداب اسلامی و سبک زندگی، آموزشی و ترویجی، بهداشتی و مامایی، پزشکی باحضور ۱۶ نفر از اعضاء حرفه ای وکارشناسان ودانشجویان و همچنین تیم اجرائی در راستای خدمات دهی و محرومیت زدائی انجام گرفت.

در این بازه زمانی چهار روزه تعداد ۲۵۰ نفر مورد معاینه و تعداد ۴۱ نفر تجویز دارو شدند و تعداد ۱۳نفر به مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی ارجاع داده شدند.

تیم های اداب اسلامی و سبک زندگی نیز با حضور روحانیون و مبلغین به فعالیت های تبلیغی پرداختند.

این تیم بصورت چهره به چهره و با برگزاری نشست و حلقه های معرفتی برای اعضاءگروه ملی سلامت ایقان و عموم مردم در منازل و مساجد و همچنین برگزاری نماز جماعت فعالیت درخشانی در اولین اردو رقم زد.

تیم های بهداشتی در حیطه های بهداشت عمومی بهداشت محیط فعالیت چشم گیری داشته و نسبت به آموزش و توصیه های فردی و جمعی گذاره های بهداشتی را انتقال دادند .

از میزبانی وهمکاری حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی امام جمعه محترم شهرستان مسجدسلیمان و همچنین پاسدار ارزشمند جناب آقای امید محمدحسینی بابت همراهی و هماهنگی های صورت گرفته نهایت تقدیر و تشکر را داریم. از مردم فهیم و محروم روستاهای هدف جهادی گروه ملی سلامت که با صفای دل و لطافت سرشت و قلب های آکنده از مهر ومحبت و مهمان نوازی بسیار سپاسگذاریم، بلطف ایزدمنان مرحله دوم با توان بیشتر و امکانات بهتر و حمایت افزون مسئولین محترم بتوانیم گره گشایی مشکلات و خواسته های بحق انها باشیم.ان شاءالله

مطلب پیشنهادی

تیم های ضدعفونی معابر اماکن منازل توسط طلاب مجاهد ایقان…

تیم های ضدعفونی معابر اماکن منازل توسط طلاب مجاهد ایقان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.