قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اردوهای جهادی / اردوی اول: شهرستان مسجدسلیمان/استان خوزستان

اردوی اول: شهرستان مسجدسلیمان/استان خوزستان

اجرائی گروه ملی سلامت ایقان روستاهای هدف اردوی اول در بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان مورخ 20الی25اسفند1396

به گزارش برادر ارجمند و مجاهد جناب آقای حاج مهدی طالبی دبیر اجرائی گروه ملی سلامت ایقان روستاهای هدف اردوی اول در بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان مورخ 20الی25اسفند1396 ازجمله :

تقی آباد، هفت شهیدان، قاسم آباد، بردسوراخ، جریک، گاوداران، نرگسی، تاچگر، کوثره، پاگچی، سه بردون، سرکمپ وبرخی نقاط عشایری و روستاهای که تعداد خانوار کمتری داشتند می توان اشاره کرد.

فعالیت های در زمینه آداب اسلامی و سبک زندگی، آموزشی و ترویجی، بهداشتی و مامایی، پزشکی باحضور 16 نفر از اعضاء حرفه ای وکارشناسان ودانشجویان و همچنین تیم اجرائی در راستای خدمات دهی و محرومیت زدائی انجام گرفت.

در این بازه زمانی چهار روزه تعداد 250 نفر مورد معاینه و تعداد 41 نفر تجویز دارو شدند و تعداد 13نفر به مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی ارجاع داده شدند.

تیم های اداب اسلامی و سبک زندگی نیز با حضور روحانیون و مبلغین به فعالیت های تبلیغی پرداختند.

این تیم بصورت چهره به چهره و با برگزاری نشست و حلقه های معرفتی برای اعضاءگروه ملی سلامت ایقان و عموم مردم در منازل و مساجد و همچنین برگزاری نماز جماعت فعالیت درخشانی در اولین اردو رقم زد.

تیم های بهداشتی در حیطه های بهداشت عمومی بهداشت محیط فعالیت چشم گیری داشته و نسبت به آموزش و توصیه های فردی و جمعی گذاره های بهداشتی را انتقال دادند .

از میزبانی وهمکاری حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی امام جمعه محترم شهرستان مسجدسلیمان و همچنین پاسدار ارزشمند جناب آقای امید محمدحسینی بابت همراهی و هماهنگی های صورت گرفته نهایت تقدیر و تشکر را داریم. از مردم فهیم و محروم روستاهای هدف جهادی گروه ملی سلامت که با صفای دل و لطافت سرشت و قلب های آکنده از مهر ومحبت و مهمان نوازی بسیار سپاسگذاریم، بلطف ایزدمنان مرحله دوم با توان بیشتر و امکانات بهتر و حمایت افزون مسئولین محترم بتوانیم گره گشایی مشکلات و خواسته های بحق انها باشیم.ان شاءالله

مطلب پیشنهادی

اردوی جهادی هجدهم و نوزدهم در دو مرحله روستای چنار محمودی شهرستان لردگان استان چهار محال بختیاری

اردوی جهادی اردوی جهادی هجدهم و مرحله دوم روستای چنار محمودی شهرستان لردگان استان چهار …

۲ دیدگاه

  1. مصطفی احمدی هستم

    Adally124000@gmail.com خیلی هم خوب است در همین مکانهایی که خدمات انجام داده اید بنده در امور خانواده و حفظ خانواده وامور فنی و حقوقی خدماتی صورت داده ایم اما بدون تبلیغ به امید همکاری هرچه تمامتر بنده خدا مصطفی احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *