کتاب ماه عسل مجردها

صدای جیغ و خنده از حمام به گوش می رسید. چهار پنج تا بچه ی قد و نیم قد جلوی درب حمام لخت ایستاده بودند. از کف‌های باقی‌مانده بر سر رویشان معلوم بود درست خودشان را نشسته اند. از حوله و لباس تمیز هم که خبری نبود.

خبرنامه دانشجویان ایران: کتاب”ماه عسل مجردها” یکی از کامل ترین کتاب های خاطرات اردوهای جهادی به شمار می رود و از این نظر قابل اهمیت است که  خاطرات ارائه شده در این کتاببه صورت ساده و البته کامل با بیان نکات مهم و شیرین آورده شده است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ نویسندگان در این کتاب به آموزه‌ ها و خاطرات خود در خصوص فضای مثبت اردوهای جهادی پرداخته‌اند.

این کتاب که به همت دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق تهیه و تنظیم شده و موفق شده است این کتاب را ۹ بار تجدید چاپ کند. در بخشی از این کتاب که روح معنویت در حاضرین اردوی جهادی و اوضاع نابسامان مناطق محروم را توصیف می کند می خوانید:

« صدای جیغ و خنده از حمام به گوش می رسید. چهار پنج تا بچه ی قد و نیم قد جلوی درب حمام لخت ایستاده بودند. از کف‌های باقی‌مانده بر سر رویشان معلوم بود درست خودشان را نشسته اند. از حوله و لباس تمیز هم که خبری نبود! با همان سر و وضع لخت و پتی توی سر و مغز هم میی زدند و غش‌ غش می خندیند. داشتم تماشا می کردم که دیدم در باز شد و کودکی بیرون پرتاب شد.دستی هم بیرون آمد  و آخرین نفر را به داخل کشید. از تعجب میخکوب شدم.می گفت: «دو سه روز بود توی این فکر بودم که این چهار پنج تا بچه، چند وقتی هست روی حمام رو به خودشون ندیده‌اند. در یک عملیات ضربتی (!) همه‌شون رو  گرفتم و آوردمشون حمام.» گفتم:«مجتبی! بیا رشته‌ی حقوق رو ول کن برو دلاکی ظاهرا استعدادت توی حمام بیشتر شکوفا می شه تا توی دانشگاه!»

این کتاب که به همت سید بشیر حسینی، سیدحسین سرکشیکیان و محسن لبخندق از دانش‌آموختگان دانشگاه امام صادقدر پاییز و زمستان سال ۱۳۸۲نوشته شده است دارای۱۱۸ صفحه و به قیمت۱۵۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

Check Also

کتاب صهبا اردوی جهادی : برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری درباره اردوی جهادی ، کمیته امداد و جهاد سازندگی

جهاد یعنی حداکثر تلاش مؤمنِ عاشقِ تحت امر ولی برای به کارگیری و به جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *